...

11 spalvotų spintų

Įvairūs sprendimai skirtingoms sritims: spintos priekinių dalių dizainą ir raštą lemia medžiaga, iš kurios jos pagamintos.

Viena iš spalvų, parodytų spintų nuotraukų galerijoje Visi skirtingi natūralios medienos atspalviai. Mediena lakuota, faneruota, dekoruota intarsija ir tuo pat metu, kaip matote kiekvienoje stumdomos spintos nuotraukoje, išlaiko savo natūralų raštą ir atspalvį: ąžuolas, klevas, graikinis riešutas, vyšnia. Antroji tendencija kitų medžiagų ir technikų, suteikiančių fasadams neįprastą tekstūrą, naudojimas. Spintos nuotraukų galerijoje galima pamatyti tiek populiarius ( tonuoto veidrodžio ar stiklo su atspaudu ) tiek originalesnius dizainus, pavyzdžiui, priekinės dalies padengimą specialiai apdorota oda ar spalvotu linoleumu. Dėl šios įvairovės spintos nuotraukų galerijoje galite rinktis sprendimus, tinkančius įvairiems interjerams.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 2
  1. Andrius

    Kokio dydžio yra šios 11 spalvotų spintų?

    Atsakyti
  2. Gabija Varnaitė

    Kokio dydžio ar rūšies yra šios 11 spalvotų spintų? Ar jos yra skirtos naudoti namuose ar darbe? Kokie jų funkcionalumas ir kiekvienos spintos turinys? Ar jos yra parduodamos vienoje vietoje ar skirtingose parduotuvėse? Kaip galima įsigyti šias spintas?

    Atsakyti
Pridėti komentarus