...

12 pintų kėdžių sodybai

Sodo kėdė yra labai paklausus baldas ir įdomus objektas gamintojams ir dizaineriams. Mūsų nuotraukų vadove pateikiama 13 įspūdingų pintų kėdžių modelių kaimo namams.

ne įprastas gyvenimas!

Sodo kėdės būna įvairių formų ir dydžių. Dažniausiai galvojame apie fotelius, kurie visą sezoną stovi lauke. Būtinas atsparumas aplinkos poveikiui. Todėl svarbu, iš kokios medžiagos jie pagaminti. Akivaizdu, kad geriau plastikinis. Jai niekas nerūpi. Taip pat naudojama lapuočių mediena ir kitų medžiagų deriniai.

Kadangi kiekvienos rūšies medžiagoms keliami specifiniai reikalavimai, svarbu parinkti tinkamą vietą sodo kėdei: medžio masyvo baldus statykite po stogu, o plastikinius – atviroje erdvėje. Tačiau ne kiekvienas fotelis vienodai gerai atrodys sode, pašiūrėje ar kaimo namo interjere. Nepaisant to, tokie universalūs modeliai yra labai paklausūs, o tai džiugina dizainerius ir suteikia jiems priežastį parodyti savo talentus.

Mūsų asortimente yra universalių pintų sodo kėdžių, pagamintų iš sintetinių ir natūralių medžiagų, įskaitant naujoviškas technologijas. Taip specialiai apdorojus paprastą medieną buvo gauta medžiaga, panaši į tikmedį.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 2
  1. Darius

    Ar šios kėdės tinkamos naudoti lauke ar jokiais orų sąlygomis?

    Atsakyti
  2. Dovilė Malinauskaitė

    Ar galima paskatinti jus pasidalinti, kur galima įsigyti 12 pintų kėdžių sodybai? Esu ieškantis šių kėdžių savo sodybai ir būčiau labai dėkingas už jūsų patarimus arba rekomendacijas. Be to, jei turite papildomų patarimų apie sodybos įrengimą, mielai išgirsčiau juos. Ačiū iš anksto!

    Atsakyti
Pridėti komentarus