...

12 stalo knygų spintų virtuvėje

Sulankstomas stalas yra stebėtinai sudėtinga užduotis. Tačiau mums vis tiek pavyko rasti ne tik klasikinių, bet ir labai netrivialių modelių.

Nereikia nė sakyti, kad sulankstomas virtuvinis stalas yra tikras akį traukiantis daiktas Nepakeičiamas dalykas mūsų kukliuose rusiškuose butuose. Kalbant abstrakčiai, nustebinti tokius stalus-transformatorius yra gana sunku, nes sulankstomų stalų virtuvėje populiarumas naudojamas mūsų močiutėms .. Tačiau ir jie džiaugtųsi šiuolaikiniais modeliais, nes dizaino mąstymas nestovi vietoje.

Taigi, mums pasirodė įdomus "Moroso" sulankstomas virtuvinis stalas "Ali Baba", kurio dizainą įkvėpė arabų folkloras. Lengvu prisilietimu šis nuostabus stalas virsta pilnaverčiu valgomojo stalu, o sulankstytas atskleidžia paslėptus lobius.

Ne mažiau įdomus modelis- "Reflex Angelo" konsolinis staliukas "Slide. Padedant mūsų sparnuotiems Šio stilingo sulankstomo virtuvės stalo elementus galima akimirksniu paversti erdviu stalu, prie kurio lengvai tilps trijų asmenų šeima ir pora svečių.

Taip pat galima tikėtis ir klasikinių gaminių, pavyzdžiui, rankų darbo "Intarsia" stalo T632 iš "Carpanelli" .. Taigi, užsukite, apžiūrėkite ir nesidrovėkite.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Vaida Skučaitė

    Kokiu tikslu yra išdėstyta tiek daug stalo knygų spintų virtuvėje? Ar jos naudojamos kasdien, ar tai tiesiog dekoratyvinis elementas?

    Atsakyti
Pridėti komentarus