...

13 namų kompiuterio kėdžių

Namų biuro darbo kėdės skiriasi nuo biuro kėdžių savo dizainu, tačiau turi visas pagrindines funkcijas. Šioje kolekcijoje rodoma, kokius modelius siūlo dizaineriai.

Namų biurui

Praktiškai kiekvienuose namuose yra darbo vieta: visas biuras arba nedidelis kampelis svetainėje ar miegamajame. Štai čia atsiranda baldai su tinkama specializacija – pirmą kartą daugybei funkcijų Rašomasis stalas ir kompiuterio kėdė.

Nepatartina pirkti biuro kėdės namams. Visų pirma, už įvairias funkcijas reikia mokėti daug pinigų. Antra, pramoninė kėdės estetika nesiderins su namų aplinka. Namų biurams dizaineriai kuria specialias kompiuterines kėdes. Jie neturi perteklinio funkcionalumo, tačiau yra ergonomiški, patrauklūs ir stilistiškai įvairūs. Namų kompiuterio kėdė labiau primena kėdę lengva konstrukcija, kompaktiškas dydis, sėdynė su nedideliais porankiais arba be jų. Tokios kompiuterio kėdės- foteliai vizualiai taupo vietą. Minimalistiniai modeliai yra neutralūs ir nepastebimi. Kompiuterių kėdės.. Klasikinės kėdės yra labiau orientuotos į statusą, tačiau taip pat pasižymi tam tikru stilistiniu santūrumu.

Visos pagrindinės "funkcijos", Kompiuterio kėdės, reikalingos moderniai darbo kėdutei Išsaugoti foteliai: pasukama sėdynė, dujinis pakėlimo mechanizmas, ratukai ant kojų. Tradiciškai ( medinė konstrukcija, odiniai arba tekstiliniai apmušalai ) ir šiuolaikinės žaliavos ( plastikas, fanera, poliamidas ) naudojant pažangias technologijas.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Algirdas Juška

    Ar turite galvoje, kad 13 kėdžių yra tinkamas kiekis namų kompiuterio kėdžių? Kodėl jums reikia tokio didelio kiekio kėdžių? Ar tai bus naudojama daugeliui žmonių ar tik individui?

    Atsakyti
Pridėti komentarus