...

14 kompiuterių stalų: šiuolaikinio stiliaus sprendimai

Baldų objektas turėtų derinti dvi savybes: funkcionalumą ir estetiką. Ką šiandien mums gali pasiūlyti dizaineriai?? Mūsų nuotraukų pasirinkimas jums atsakys į šį klausimą.

Atrodytų, kad dėl šiuolaikinės technologijų pažangos bute nebereikia kompiuterio stalo: galite dirbti su planšetiniu kompiuteriu ant sofos ir tikrinti el. paštą vonios kambaryje naudodamiesi išmaniuoju telefonu. Tačiau yra tam tikrų profesijų ir užduočių, kurioms atlikti namuose reikalingas kompiuterio stalas, galingas sisteminis blokas ir didelis ekranas. Atrinktos pirmaujančių pasaulio gamintojų kompiuterių stalų nuotraukos: transformeriai, mobilūs sprendimai, kampiniai sprendimai, paprasti minimalistiniai arba su funkciniais priedais, stikliniai arba iš medžio masyvo, su LED vidiniu apšvietimu ir odiniais stalviršiais… Visos formos, stiliai, kainos – išsirinkite kompiuterio stalą!

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Greta Gediminaite

    Kiekvienas kompiuterių stalas turėtų atitikti šiuolaikinio stiliaus sprendimus. Tačiau, jei, pvz., šiuolaikinio stiliaus stalų yra 14, tai iškyla klausimas – koks būtent tai stilius? Ar jie yra minimalistiški, modernūs ar kažkas kita? Taip pat svarbu apsvarstyti jų funkcionalumą ir erdvės panaudojimą. Gal galite pasidalinti nuotraukomis ar papasakoti apie juos plačiau?

    Atsakyti
Pridėti komentarus