...

14 pintų baldų pavyzdžių

Dėl rotango ir kitų medžiagų, iš kurių gaminami pinti baldai ir aksesuarai, savybių juos galima lengvai perkelti iš vienos vietos į kitą ir naudoti tiek patalpose, tiek lauke.

Visus pintus baldus galima suskirstyti į dvi "stovyklas. Pirmajai grupei priklauso daiktai, pagaminti iš natūralaus pluošto, pvz., rotango. Ir antrajame sintetiniai baldai ir aksesuarai. Peržiūrėkite ir rinkitės iš mūsų pintų baldų komplektų ir atskirų staliukų.

Abi pintų baldų grupės turi nedaug bendro su mediniais ir metaliniais "broliais" svoris, didelis stiprumas, atsparumas temperatūros ir drėgmės svyravimams. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad pirmieji dažniausiai gaminami rankomis, o sintetiniai pinti baldai gaminami pramoniniu būdu.

Daugelis žmonių pirmenybę teikia baldams ir aksesuarams iš rotango ir kitų natūralių pluoštų. Ypač populiarus tarp kolonijinio ir kaimiško gyvenimo mėgėjų ir "etno. O eklektiškame interjere rotango kavos staliukas visuomet yra sveikintinas priedas.

Pinti stalai ir sėdmaišiai tinka lauke ( sode, prie baseino ar vasaros verandoje ) ir namuose. Kai kurie nuotraukoje pavaizduoti staliukai egzistuoja savarankiškai, kiti – ir kai kurie staliukai pagaminti iš rotango Jie yra kolekcijos, kurią taip pat gali sudaryti pintos sofos, foteliai, pufai, šviestuvai ir aksesuarai, dalis.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Rūpinta Stankevičiūtė

    Ar galite pateikti daugiau informacijos apie šiuos 14 pintų baldų pavyzdžių? Kokia yra jų stilius, kokybė ir kaina? Ar galiu gauti nuotraukas ar detalius aprašymus? Norėčiau žinoti, ar šie baldai yra tinkami mano interjerui. Ačiū už atsakymą.

    Atsakyti
Pridėti komentarus