...

14 stilingų sofų

Visada verta pirkti sofą namuose. Kodėl gi nepaįvairinus savo apgyvendinimo paslaugų rafinuotu dizainu, kuriame dera stilius ir komfortas?.

Patrauklus akcentas

Sofa yra būtina gyvenant namuose. Jei taip, geriau būti kitokiam ir stilingam, o ne bendriniam ir įprastam. Padarykite savo sofą pagrindiniu traukos objektu ir pagrindiniu svetainės akcentu, įsigydami ne standartinį, o patį originaliausią ir sudėtingiausią modelį.

Mūsų redakcijos nuotraukų atrankoje rasite stilingų neįprasto dizaino sofų. Visi be išimties jie pasižymi netipiška išvaizda: menine puošyba ir įdomia struktūra. Minkšti baldai, pagaminti itin kruopščiai, atsižvelgiant į visas detales, todėl ne tik patrauklūs, bet ir labai patogūs. Stilingos sofos išsiskiria patogumu ir patraukliu dekoru.

Prabangių minkštų baldų gamyboje naudojamos ne tik naujausios šiuolaikinės technologijos, bet ir tradicinės baldų gamybos technologijos bei rankų darbas. Pavyzdžiui, galite pamatyti kai kurias sofas, aptrauktas rankų darbo damasko raštais naudojant kilimo kilimo techniką. Kai kurie minkštų baldų elementai ( porankiai, kojelės ) yra išdrožti iš medžio kvalifikuotų meistrų.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Austėja Kavaliauskaitė

    Ar yra galimybė gauti daugiau informacijos apie 14 stilingų sofų, pavyzdžiui, jų dydį, medžiagas, spalvas ir kainas? Ar galima matyti jų nuotraukas ir sužinoti, ar jos gaminamos pagal individualius užsakymus? Ačiū!

    Atsakyti
Pridėti komentarus