...

15 klasikinių sofų su sijonu

Prislopinta medvilnė arba aksomas? Kartais sijono dizainą lemia interjero stilius. Ką baldų gamintojai dėvi ant sofų?

Kodėl sofa su sijonu?? Pirmiausia tai puikus būdas paslėpti nuo akių tai, kas nėra labai gražu: sunkias kojas, sulankstomųjų mechanizmų elementus, kurių yra daugelyje sofų modelių, arba daiktus, kuriuos kartais laikome ant grindų. Gamintojų pasiūlymų galerijoje galite pamatyti skirtingus sofų modelius ir skirtingus "sijonus", Baldus puošia ir santūrus kuklumas, ir puošnus šilkas bei aksomas, kurie yra svarbi dekoro dalis. Klasikiniai baldai su sijonu Geriausiai atrodytų kambaryje, kuriame tekstilė atlieka svarbų vaidmenį Kartu su lovatiesėmis, pagalvėlėmis, užuolaidomis ir įvairiais audiniais. Sijono spalva ir tekstūra Gali derėti arba nederėti prie kitų audinių arba su jais kontrastuoti.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Jolita Rimkutė

    Kokie yra šių sofų su sijonu privalumai ir trūkumai? Ar jos dizainas yra modernus ar daugiau klasikinis? Ar jos patogios sėdėti ir ilgam laikui? Kokio dydžio erdvei joms reikia? Ar jos lengvai prižiūrimos?

    Atsakyti
Pridėti komentarus