...

15 pintų kėdžių namams

Pintas fotelis nebūtinai yra sodo reikmuo. Ratano fotelis gali būti pritaikytas jūsų svetainei, suteikti jūsų namams spalvingumo ir sukurti poilsio zoną.

Dauguma mūsų apie pintus fotelius galvoja tik kaip apie kaimo namų baldus, kurių vieta yra sode ar verandoje. Tačiau rotango fotelis ( kaip ir kiti pinti baldai ) gali būti naudojamas ir miesto bute, pavyzdžiui, poilsio zonoje.

Rataninis fotelis gali būti visiškai pagamintas iš rotango kuris turi turėti rotango rėmą ir pintą. Tačiau dažniau pasitaiko kombinuotų modelių, kuriuose iš rotango pintos medžiagos gaminama nugarėlė ir šonai, o karkasas yra medinis arba metalinis. Įspūdingas derinys – tai rotango ( kėdės korpuso ) medžio ( porankių, kojų ) ir odos ( pagalvėlės &#41 derinys;.

Priešingai stereotipams, pintos kėdės gali būti įvairių stilių, ne tik kaimiškos. Ratano fotelis iš esmės yra baldas, kurį galima pritaikyti prie bet kokio interjero Pasirinkite tinkamą modelį, kuris derėtų prie jūsų aplinkos. Pavyzdžiui, galite rasti klasikinių supamųjų kėdžių, biuro kėdžių su pynimo elementais arba sukamųjų kėdžių. Ir statusas – kolonijinio stiliaus pinti krėslai Dekoruoti raižiniais, dirbtinai sendinti – ir ne tik kaimiško stiliaus primenantys nedidelius sostus, jie yra tikras jūsų namų brangakmenis.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Emilija Kavaliauskaitė

    Ar parduodate 15 pintų kėdžių namams? Jei taip, galėtumėte pasidalinti kaina ir galbūt pridėti keletą nuotraukų? Ačiū!

    Atsakyti
Pridėti komentarus