...

15 tualetinių staliukų su veidrodžiu

Tualetinis staliukas su veidrodžiu primena prieš šimtmetį gyvenusio turtingo aristokrato gyvenimo būdą. Tačiau šis baldas yra toks patogus, kad gyvos moterys mielai jį "įsitaiso" savo buduaruose ir miegamuosiuose.

Tualetinis staliukas yra gyvybiškai svarbi moterims. Kartą ir visiems laikams išsprendžiama grynai moteriškų "magiškų" daiktų saugojimo problema dalykų ir leidžia patogiai manipuliuoti savo išvaizda. Šiandieniniai modeliai turi ir kitų funkcijų.

Tualetinis staliukas su veidrodžiu primena turtingo aristokrato kasdienybę prieš šimtmetį. Tačiau minkštieji baldai tokie patogūs, kad dabar juose gyvenančios moterys mieliau "gyvena" biure jį savo buduaruose ir miegamuosiuose. Dizaineriai taip pat vertina tualetinio staliuko su veidrodžiu išskirtinumą. Ir pradėjo kurti šiuolaikinio interjero modelius, naudodamas įvairias medžiagas ir iš naujo interpretuodamas gaminio paskirtį.

Šiuolaikinis tualetinis staliukas yra funkcionalesnis nei jo istorinis prototipas. Kompaktiškas dizainas slepia daugybę naudingų įtaisų ir laikymo vietų – nuo įmontuotos sėdynės iki slaptų skyrių įvairiems moteriškiems daiktams laikyti.

Tualetinis staliukas neįsivaizduojamas be veidrodžio. Paslėptas dangtyje, išlindęs iš įrenginio arba kaip atskiras priedas – priklauso nuo modelio. Greta karališkųjų šeimų modelių kopijų rasite tualetinio staliuko ir rašomojo stalo ar net komodos hibridų. Kaip matote nuotraukoje, jie negali paneigti elegancijos. Šios kolekcijos nuotraukos rodo dizainerių ir gamintojų fantazijos polėkį.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Linas Gediminas

    Ar galite pasakyti, kur galėčiau rasti 15 tualetinių staliukų su veidrodžiu? Ar yra kokių nors specializuotų parduotuvių, kuriose juos galėčiau įsigyti? Galbūt turite rekomendacijų ar patarimų, kaip geriausiai rasti norimus staliukus? Ačiū!

    Atsakyti
Pridėti komentarus