...

17 mažų sofų

Nepaisant nedidelio dydžio, šios sofos nė kiek nenusileidžia standartiniams modeliams savo komfortu. Pažvelkime, ką mums siūlo baldų gamintojai.

Meilės sėdynė ( meilės sėdynė )- užjūrio pavadinimas maža sofa, kurioje gali sėdėti ne daugiau kaip du žmonės, ir net tada, ne ant "pionierius" vienas atstumai vienas nuo kito. Apskritai tualeto sėdynės labiau primena didžiulius fotelius ir, priešingai nei sofos, nėra skirtos atsilošti. Nebent tai būtų sofa-lova.

Patys pirmieji gultai atrodė kaip mediniai suolai. Panašių sofų dviems rasite mūsų nuotraukų pasirinkime. Šiuolaikinių mažų sofų asortimentas yra daug platesnis. Juos galima įsigyti su paslėptais ir atvirais rėmeliais. Su sulankstomuoju mechanizmu arba be jo. Apmušalai taip pat skiriasi. Gali būti odinis, gali būti tekstilinis. Arba išvis nėra. Rinkoje galima rasti ir senamadiškų, ir madingai atrodančių meilės sėdynių. Pastarieji kartais būna su įmontuotais kilnojamais staliukais ir lempomis.

Mažos sofos, nepaisant jų dydžio, yra labai patogios ir atrodo reprezentatyviai. Jų vieta kukliuose apartamentuose yra pagal apibrėžimą, tačiau erdvaus kaimo namo svetainės zonoje tualetas bus gana tinkamas. Beje, dvivietės sofos taip pat praverčia viešosiose erdvėse – jos tapo įprastu baldų elementu registratūrose.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Giedrius Gediminas

    Ar galiu rasti 17 mažų sofų Lietuvoje? Kur jas galėčiau įsigyti ir kokia jų kaina? Ar yra kokie nors specialūs reikalavimai šioms sofoms? Ačiū už informaciją!

    Atsakyti
Pridėti komentarus