...

19 medinių lentynų jūsų namams modelių

Stovus galima įsigyti kaip atskirą elementą arba kaip atskirą modulinį įrenginį. Redakcijos nuotraukų galerijoje galite susipažinti su tipų ir dizaino įvairove.

Lentynų blokai Tai ergonomiškos konstrukcijos, kurios yra būtinos šiuolaikiniuose interjeruose. Funkciniu požiūriu visi modeliai yra daugmaž vienodi. Tačiau tipų įvairovė yra įspūdinga. Jos skiriasi pagal vietą ( grindų ir pakabinamos ) pagal formą ( kampuotos ir linijinės ) pagal konstrukciją ( lentyna ant kolonų, sekcijų rinkinys, boiserie ) ir, žinoma, pagal dizainą.

Namų lentynos turėtų būti pasirenkamos atsižvelgiant į daiktų, kuriuos ketinate juose laikyti, kiekį, interjero stilių ir kambario ypatumus. Medinės lentynos spintelės viduje leis atsisakyti didelių gabaritų spintelių. Jei turite gausią namų biblioteką, rinkitės medines lentynas su tvirtomis, plačiomis lentynomis iš medžio masyvo. Dekoratyvinės medinės lentynos klasikiniam svetainės stiliui Iš dažyto ąžuolo, ėsdinto buko arba riešutmedžio pagaminti modeliai turi raižytus frontus, stilizuotas kojeles ir gražiai integruotą apšvietimą. Lentynos namuose padeda išspręsti zonavimo problemas – šiam tikslui naudojami salų modeliai: jie neturi galinės sienelės, kuri praleistų šviesą į atskirtą plotą.

Medines namų lentynas paprastai sudaro lentynos ir stiebas, ant kurio jos tvirtinamos. Tačiau lentynos nestandartinėse namų lentynose ne visada yra stačiakampės ir horizontalios. Ovalūs, rombo formos, sulenkti, padėti kampu į grindis arba sulankstyti asimetriškai.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Justas Kuzminskas

    Ar galite pasidalinti kiekiu arba nuotrauka susijusių medinių lentynų modelių? Taip pat gali būti įdomu sužinoti, kokia yra jų kaina ir ar yra galimybė pristatyti juos namams. Dėkoju!

    Atsakyti
Pridėti komentarus