...

19 sofos ir sofos-lovos

Jaukios sofos su azijietiškomis šaknimis tvirtai įsitvirtino vakarietiškame interjere. Čia jie yra europietiško funkcionalumo ir universalumo, tačiau nepraranda savo paskirties.

Rytietiškas komfortas, europietiškas dizainas

Žodyninė sofos ir otomano reikšmė skiriasi. Sofa- Plati sofa, kurios atlošai ir porankiai yra vienodo aukščio. Sofa į Europą atkeliavo iš Osmanų imperijos. Sofos-lovos kilusios iš Persijos. Šezlongas – plati, žema sofa be atlošo. Šias dvi sąvokas sieja jų paskirtis Gerai tinka atsipalaiduoti dienos metu. Europietiškos sofos-lovos ir sofos-tahos skiriasi nuo rytietiškų prototipų. Pavyzdžiui, dieninė lova gali turėti žemą atlošą ir porankius vienoje arba abiejose pusėse. Sofos porankiai gali būti žemesni už atlošą arba jų gali visai nebūti.

Šiuolaikinės lovos Naudingos funkcijos: atlenkiami porankiai, atsilenkiantis atlošas, stumdomi stalčiai, nuimamos pagalvėlės. Jie turi tvirtą karkasą, minkštą PUR sėdynę ir elastingus dirželius, todėl yra atsparūs.

Sofa-lova puikiai tinka poilsiui dienos metu Sėdint, gulint, pusiau gulint, gulint ant pagalvės. Šiuolaikinė sofa, iš savo protėvio paveldėjusi pagrindinius dizaino bruožus, dėl savo modernaus dizaino lengvai įsilieja į bet kurį europietišką interjerą.

Peržiūrėkite mūsų nuotraukų rinkinį, kad suprastumėte, kokios patrauklios yra sofos, kurias gamintojai pristato kaip tahtas ir sofas…

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Kristina Kučinskaitė

    Kokia yra jūsų nuomonė apie tai, kas yra labiau patogu – sofa ar sofa-lova? Galbūt turite nuomonę apie tai, kuriuos baldus pasirinkti? Ar galbūt turite patarimų, kaip rasti geriausią variantą? Labai norėčiau sužinoti jūsų požiūrį į šias dvi galimybes. Galbūt turite kokį nors asmeninį patyrimą ar rekomendaciją? Laukiu jūsų atsakymo!

    Atsakyti
Pridėti komentarus