...

19 stiklinių lentynų

Norite savo kambarį, miegamąjį ar kabinetą papildyti subtiliais atmosferiniais akcentais? Pasirinkite tinkamo stiliaus stiklo lentynas: jose sėkmingai dera funkcionalumas ir puošyba.

Stiklo dizainas

Stiklinės lentynos gali tapti neįprasta ir įdomia alternatyva tradicinėms namų lentynoms. Kaip atrodo šios baldų konstrukcijos, galite pamatyti mūsų redakcinėje fotosesijoje. stiklas – nepaprasta dekoratyvinė medžiaga visada atrodo neįprastai ir puikiai dera moderniame interjere. Stiklinės lentynos – ne išimtis ne išimtis.

Jei norite sukurti įspūdingą kambario akcentą, išlaikyti erdvės ir šviesos pojūtį bei suteikti interjerui madingo prašmatnumo, nedvejodami įsigykite stiklinę lentyną Jis puikiai susidoros su kiekviena iš pirmiau minėtų užduočių. Stiklo baldai puikiai atrodys minimalistinėje ar aukštųjų technologijų aplinkoje, ypač jei pasirinksite gaminį su ryškia pramonine estetika. Klasikinės išvaizdos stiklinės lentynos yra elegantiškos ir lengvos, su kaustyta geležimi ir kitais dekoratyviniais elementais.

Lentynų konfigūracijos ir formos yra įvairios: kvadratinės ir apvalios, daugiapakopės lentynos, bet kokio ilgio. Daiktai stumdomi prie sienų arba montuojami ant jų, išdėstomi tarp grindų ir lubų, naudojami ne tik kaip sandėliavimo sistemos, bet ir kaip patalpų pertvaros. Kalbant apie saugojimą, stiklinės lentynos yra stabilios, tvirtos ir talpios, nepaisant jų vizualinio trapumo.

Lentynos ir virtuvės spintelės


"Leicht" lentynų spinta "Xtend+"

Virtuvė E 04-M/E 02-C iš avies INTUO

Leicht "Avance" virtuvė
Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Algirdas Petrauskas

    Ar galite patarti, kaip geriausia sureguliuoti 19 stiklinių lentynų pavyzdį? Dėl to norėčiau išgirsti jūsų patarimus ir idėjas. Kokia būtų geriausia padėtis, išdėstymas arba dizainas jiems pritaikyti egzemplioriui? Dalinkitės patirtimi!

    Atsakyti
Pridėti komentarus