...

20 itališkų virtuvių

Virtuvės rinkinių iš Italijos populiarumas – ne tik konkurencija. Nenuostabu: itališkos virtuvės yra aukštos kokybės ir estetiškai nepriekaištingos. Įtikinkite save tuo, kas buvo pasakyta, naudodamiesi toliau pateiktomis nuotraukomis.

Neprilygstamas dizainas

Saulėtosios Viduržemio jūros regiono virtuvės rinkinių asortimentas toks įvairus, kad patenkins bet kokį skonį. Atrinkome jums nuotraukas, kuriose matyti dizainerių virtuvės, modernios virtuvės ir klasikinės itališkos virtuvės. Italijoje, Europos renesanso lopšyje, iki šiol netrūksta talentingų kūrėjų, kuriančių žavius ir elegantiškus, kokybiškus ir funkcionalius baldus.

Apeninų pusiasalio gaminiai pirmiausia pasižymi aukščiausio lygio dizainu. Pažvelkite į itališkas virtuves iš arčiau mūsų atrinktose nuotraukose.

Itališkos dizainerių virtuvės, suprojektuotos italų ir tarptautiniu mastu pripažintų virtuvių dizainerių.. architektai ir dizaineriai Baldų fabriko pagal užsakymą kuriami vaikų kambarių dizainai dažnai yra brangesni už klasikinius.

Itališkos virtuvės klasika Dviaukštės lovos vaikams yra klasikinės: elegantiškos, gerai suprojektuotos, kruopščiai apgalvotos. Italijos baldų fabrikuose aktyviai naudojamas rankų darbas: meistrai baldžiai klasikinius komplektus puošia raižytais dekoratyviniais elementais. Priekinės dalys pagamintos iš medžio masyvo.

Itališkos virtuvės yra modernios tai universalūs, madingi baldai, kuriuos sukūrė fabriko dizaineriai ir dizaineriai. Šiuolaikinės virtuvės yra pigesnės nei klasikinės ir dizainerių virtuvės, tačiau jų kokybė ar išvaizda dažnai nėra prastesnė.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Jurga Petrauskaitė

    Ar galite pateikti sąrašą 20 itališkų virtuvių, kurias rekomenduojate išbandyti?

    Atsakyti
Pridėti komentarus