...

20 lošimo stalų

Po įtemptos darbo dienos malonu susitikti kompanijoje ir pažaisti pokerį ar preferansą arba pakviesti draugą žaisti šachmatais. Nereikia eiti į klubą: įsigykite poilsio staliuką!

Lomberio stalas, išrastas Prancūzijoje valdant Liudvikui XIV, iš pradžių atrodė kaip paprastas stalas, bet aptrauktas žaliu audiniu. Tais laikais tik kortų stalai buvo vadinami lombardo stalais. Šiuolaikiniai žaidimų stalai turi nuimamus ir keičiamus stalviršius įvairiems žaidimams ( šachmatų lenta virsta "kartonine" lenta žalias audinys ) modeliai yra funkcionalūs, juose yra įvairių stalčių ir ištraukiamų stalčių, kartais su sulankstymo mechanizmu, kad sulankstytas būtų lengva laikyti. Neretai poilsio staliuką galima paversti universaliu kavos staliuku. Kaip matyti iš fotosesijos, žaidimų baldų versle dalyvauja ne tik "klasikai" taip pat modernaus stiliaus baldų gamintojai.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Build Buildgans

    Kokia tai lošimo stalų rūšis? Ar čia yra pokerio, ruletės, blackjacko ar kitų žaidimų stalai? Ir ar šie stalai yra prieinami visiems lankytojams ar tik tam tikriems žaidėjams? Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šiuos lošimo stalų variantus. Ačiū!

    Atsakyti
Pridėti komentarus