...

20 įvairaus pločio dvigulių lovų

Karališkos svajonės guli Viktorijos laikų stiliaus lovose, o modernūs veiksmai – modernaus stiliaus lovose. Ką rinktis? Čia rasite visko, kas patenkins net išrankiausio skonio poreikius!

Dvigulė lova – Šeimos paguodos simbolis Galima rinktis įvairaus pločio ( 160, 180 arba 200 cm ). Renkantis dvigulės lovos plotį, svarbu atsižvelgti į tai, kokią miego padėtį mėgstate. Mėgstantiems miegoti ant šono tinka 160 cm pločio lova. Žmonėms, kurie dažniausiai miega ant nugaros, taip pat vyresnio amžiaus žmonėms optimalus 200 cm plotis.

Kiekviena karališkos lovos nuotrauka įrodo, kad šis baldas suteikia miegamajam atmosferos, o kiekviena karališkos lovos nuotrauka atskleidžia ypatingą jos žavesį. Klasikos gerbėjai ras Viktorijos laikų stiliaus lovų su baldakimu ir raižytu galvūgaliu. Mėgstantys modernų stilių ras naujausių dizaino tendencijų įkvėptą modelį.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Tautvydas Gediminas

    Ar galite pasakyti, ar šios 20 įvairaus pločio dvigulės lovos yra visos vienodo ilgio?

    Atsakyti
Pridėti komentarus