...

2015 m. CIFF-Home baigėsi

Kovo mėn. Šanchajuje vyko CIFF namų apstatymo sektoriaus paroda.

Didžiausia tarptautinė baldų mugė CIFF ( Kinijos tarptautinė baldų mugė ) kasmet vyksta Kinijos miestuose Guangdžou ir Šanchajuje. Kovas buvo skirtas pirmajam mugės etapui: baldų sprendimams namams ir biurui. Antrasis leidimas planuojamas 2015 m. rugsėjo mėn. Šanchajuje.

Kovo 18-22 d. Kinijos importo ir eksporto mugės komplekse Pazhou mieste vyko namų apstatymo ir namų aksesuarų paroda. Baldų gamintojai iš JAV, Italijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Belgijos, Ispanijos, Portugalijos, Australijos, Turkijos ir Singapūro pristatė savo gaminius 430 000 kvadratinių metrų ploto parodoje. .


Daugiau informacijos apie CIFF rasite oficialioje svetainėje.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Laurynas Kavaliauskas

    Ar naujesnių CIFF-Home renginių nebesuveiksite?

    Atsakyti
Pridėti komentarus