...

22 gausiai dekoruoti valgomojo stalai

Stalas yra valgomojo zonos kompozicinis centras ir pagrindinis akcentas. Gausiai ornamentuotas stalas arba išskirtinio dizaino modelis gali būti puikus kartų namų puošybos pavyzdys.

Kadangi šis baldas yra itin svarbus, suprantama, kad kiekvienas geras šeimininkas nori rasti neįprastą stalą, kuris patiktų šeimai ir džiugintų namų svečius. Neįprastą stalą daro neįprastas dizainas, naudojamos medžiagos ir turtingas dekoras. Tikriausiai labiausiai paplitęs valgomojo stalo dekoravimo variantas Inkrustacija ( dar vadinama intarsija arba intarsija ). Mozaikos paveikslas ant stalviršio dažniausiai gaminamas iš medžio arba faneros, derinamos su kitomis medžiagomis: perlamutru, metalu ir kt. Gražus stalas gali būti pagamintas ne tik iš medžio, bet ir iš kitų medžiagų ar jų derinių.. Stiklas, metalas, granitas, marmuras arba kompozitas.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Brigita Kučinskaitė

    Ar galiu sužinoti, kaip ant 22 gausiai dekoruotų valgomojo stalų buvo padarytos tokios įspūdingos dekoracijos? Kokį kūrybinį procesą juos kūrėjai praeidavo?

    Atsakyti
Pridėti komentarus