...

24 žali foteliai

Suteikite savo interjerui vizualinį akcentą įsigydami žalią fotelį. Šis nepakeičiamas, tačiau išskirtinis baldas tinka tiek šiuolaikinėje, tiek klasikinėje aplinkoje.

Abiem pusėms naudinga žalia spalva

Fotelis Būtinas, net ir kasdieniškas baldas, kurį, regis, sunku nustebinti. Tačiau jis vis tiek gali būti ryškiausias baldas – tereikia pasirinkti neįprastą modelį.

Siūlome rinktis spalvingą žalią fotelį. Jei jūsų svetainėje ar miegamajame vyrauja vienspalviai tonai, fotelis žolės spalvos bus ryškus akcentas, suteikiantis interjerui dinamiškumo, o ne nuobodulio. Peržiūrėkite nuotraukų rinkinio nuotraukas Fotelis su žaliais apmušalais puikiai atrodytų klasikinėje spintoje tarp medinių baldų. O jei ieškote originalaus modernaus interjero baldo, jus gali sudominti žalia oda aptrauktas minkštasuolis.

Apsvarstykite, kuris modelis jums tinka savo dekoratyvinėmis ir funkcinėmis savybėmis. Šiuolaikiniai žalios spalvos foteliai pasižymi didele estetine įvairove. Kai kurie modeliai yra tradicinės minkštos apvyniojamos formos apmuštas natūraliu audiniu, aptrauktas oda, puošta kapitalinėmis siūlėmis. Kitų modelių konstrukcijos yra originalios su asimetriškais atlošais, apvaliomis sėdynėmis arba monoblokais, suformuotais iš polietileno naudojant rotacinio formavimo procesą. Žalią fotelį galite rinktis ne tik namams, bet ir terasai Pagaminti iš plieno, plastiko arba austų sintetinių juostų.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Indrė Jankauskaitė

    Ar šie 24 žali foteliai yra parduodami ar tik skelbime minimas jų kiekis?

    Atsakyti
Pridėti komentarus