...

24 galinių suolų

Puikus sprendimas įvairioms patalpoms: prieškambariui, svetainei, miegamajam ar valgomajam. Užima tik nedidelę dalį vietos ir suteikia papildomos talpos.

Atlošai priklauso pagalbiniams baldams. Didelis jų privalumas yra tas, kad jie neužima daug vietos ir vis tiek veikia kaip nedidelis fotelis ar sofa. Jie tinka įvairioms patalpoms: yra sulankstomų stalų, skirtų prieškambariui, svetainei, miegamajam ir valgomajam. Pagal sėdimų vietų skaičių jos skirstomos į vieną, dvi, tris ar daugiau &#40 vietų, kurias galima atskirti pertvara ).

Jei norite nedidelės sofos prieškambaryje, pirmiausia galite išbandyti poilsio suolą su atlošu. Kai kuriuose modeliuose yra papildomų elementų – stalčių arba šoninių lentynų. Juose galima atsisėsti ir persiauti batus, stalčiuose galima laikyti batų reikmenis, o šoninėje lentynoje galima pasidėti batus įdėti piniginę. Toks suoliukas sėkmingai pakeistų nedidelę sofą prieškambaryje.

Suoliukai skiriasi pagal atlošo aukštį. Modelius su labai aukštu atlošu pageidautina statyti prie sienos; kitus galima statyti kitose kambario vietose, pavyzdžiui, prie lovos ar lango. Banketų atlošai yra ( apmušti tekstilės arba odos ) arba tvirti ( mediniai, plastikiniai arba metaliniai ). Ant sėdynės galima uždėti pagalvėles, kad būtų minkštesnė.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Jonas Zinkevičius

    Kiek laiko užtruks sumontuoti 24 galinius suolus?

    Atsakyti
Pridėti komentarus