...

25 itališkų vaikiškų baldų komplektai

Kad išmokytumėte vaiką gero skonio, nebūtina jo vesti į muziejus, galerijas ir teatrus. Pakanka jo kambarį papuošti itališkais vaikiškais baldais, kurie nenusileidžia tikriems meno kūriniams.

Vaikiški baldai iš Italijos visiškai atitinka šūkį "Visa, kas geriausia.. vaikams". Toks yra beveik visų Italijos gamyklų, gaminančių baldus vaikams, šūkis. Itališki vaikų kambario baldai mažyliams ir paaugliams yra nepakartojami. Originalus dizainas, dėmesys detalėms, holistinis požiūris į vaikų kambario dizainą, aukštos kokybės medžiagos.. Būtent dėl to vaikų baldai iš Italijos yra tokie populiarūs.

Italams vaikas yra vaikas Maža, bet nepriklausoma asmenybė. Todėl italų vaikų kambario baldai yra gana "suaugusiųjų" daiktai: rašomasis stalas, lentynos, komodos, naktiniai staliukai ir kt.. Ji suteikia vaikams galimybę pažinti pasaulį ne tik ramiai ilsintis ir žaidžiant, bet ir kūrybiškai dirbant bei mokantis.

Rinkdamiesi itališkus vaikiškus baldus, automatiškai įskiepysite savo vaikui gerą skonį. Juk šie baldai labiau primena meno kūrinius nei įprastus baldus. Jie puikiai naudojasi rankdarbiais. Kalbant apie spalvas, vieni gamintojai nori žaisti kontrastais ir bando į vaikų kambarį perkelti visas vaivorykštės spalvas; kiti renkasi išbandytus ramesnius tonus ir akcentuoja detales, pavyzdžiui, galvūgalio raižinius ( ).

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Indrė Jankauskaitė

    Ar galite pasidalinti daugiau informacijos apie 25 itališkus vaikiškus baldų komplektus? Noriu sužinoti, kokių baldų jie apima ir koks yra jų kokybės lygis. Taip pat, ar yra galimybė pamatyti nuotraukas ar aplankyti jūsų parduotuvę? Ačiū!

    Atsakyti
Pridėti komentarus