...

25 lovos su minkštais galvūgaliais

Kad miegamasis būtų kuo patogesnis, atkreipkite dėmesį ne tik į lovos pagrindą, bet ir į galvūgalius. Kuo jis minkštesnis, tuo patogiau ant jo atsisėsti ir sėdėti.

Sėdima padėtis – Ne vienintelis, kurį galite paversti lova. Kartais tiesiog norisi ant jo pasėdėti. Tačiau be geros nugaros atramos nenorite sėdėti tiesiai Ne itin linksmas. Šalta siena ir kieta lenta – nėra geriausi pagalbininkai šioje srityje. Lova su minkštu galvūgaliu tik jums tinkamas stalas.

Galvūgalis gali būti vientisas su lovos korpusu, būti jo tęsinys arba atskiras elementas, sujungtas su pagrindu. Svarbus ir galvūgalio aukštis. Kuo aukštesnis galvūgalio galvūgalis, tuo patogiau ant jo atsiremti. O minkšta lova iš išorės atrodo jaukesnė. Dėl to, kad nėra kieto galvūgalio su aštriais kampais, jaučiate papildomą ramybės ir saugumo jausmą.

Galvų galvūgalių geometriškai paprasta ( stačiakampio, kvadrato, ovalo formos ) tačiau yra keletas išimčių. Pavyzdžiui, kai kurie modeliai turi dviejų dalių galvūgalį, simboliškai dalijantį lovą į dvi dalis.

Minkštos galvūgalio galvūgalio galvūgalio plokštės dažnai būna aptrauktos tvirtu audiniu arba oda. Kai kurie modeliai turi nuimamą medžiaginį dangtelį. Populiariausias iš galvūgalio dekoravimo būdų yra kapitalinis dygsniavimas.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Mantas Zinkevičius

    Ar tiek daug lovos su minkštais galvūgaliais yra tikrai būtina? Ar galbūt yra kokios nors specifinės priežastys, kodėl jūs ieškote tokio kiekio lovų? Kiekvienam žmogui reikia tik savo lovos, ar ne?

    Atsakyti
Pridėti komentarus