...

25 modernūs odiniai foteliai

Jei norite, kad fotelis jums tiktų visais atžvilgiais, turite nuspręsti, ką norite, kad jis veiktų, ir kur jį norite pastatyti. Tada galite įvertinti jo patogumą ir suderinamumą su kitais baldais.

Šiuolaikiniai odiniai foteliai gali būti skirstomi į namų ir biuro modelius. Jūsų namams skirti odiniai foteliai pasižymi didesniu komfortu, t.. jie skirti poilsiui ir atsipalaidavimui. Kiekvienas modernus odinis fotelis namams turi savų "komforto paslapčių". Vieni modeliai išsiskiria tokiomis detalėmis kaip porankiai ir kojų atramos, kiti – Stalas "Imola" turi gilią, minkštą sėdynę, išlenktą atlošą su specialiomis žaliuzėmis arba "ausimis", trečias – Biuro kėdės turi papildomas pagalvėles ir specialų mechanizmą, kuris judina atlošą ar kitas kėdės dalis.

Biuro modeliai yra griežtesnių formų ir ne tokie minkšti kaip namų odiniai modernaus stiliaus foteliai. Taip yra todėl, kad juose sėdintys žmonės turi susikoncentruoti į darbą, o ne į poilsį. Kartu juose įrengtos papildomos funkcijos, užtikrinančios sėdėjimo komfortą. Tai gali būti pasukamas mechanizmas, koja ant ratukų arba reguliuojamas aukštis. Biuro ir namų modelius sieja aukšta odos apdirbimo kokybė, ilgaamžiškumas ir unikali tekstūra.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 2
  1. Tautvydas

    Kas yra jų kaina ir ar yra spalvų pasirinkimas?

    Atsakyti
  2. Rasa Norkūnaitė

    Ar galėtumėte rekomenduoti kokius nors modernius odinius fotelius? Ieškau kokybiško, modernaus ir patogaus fotelio interjere. Ar galėtumėte pasidalinti savo rekomendacijomis? Ačiū!

    Atsakyti
Pridėti komentarus