...

25 odinės kampinės sofos

Dėl funkcinių ir estetinių kampinių sofų privalumų L formos modeliai tapo itin paklausūs. Redakcijos nuotraukų atrankoje – odinės kampinės sofos moderniai svetainei.

Arklio metimas

Kampinės sofos pasirodė palyginti neseniai, tačiau per trumpą savo egzistavimo laikotarpį sugebėjo pelnyti didelį populiarumą tarp pirkėjų. Šios sėkmės priežastis – funkciniai ir estetiniai L formos sofų privalumai.

Didelės kampinės sofos skirtos erdvioms, šiuolaikiškoms svetainėms. Didelė erdvė ir forma leidžia sukurti jaukias ir erdvias sėdimas vietas. Dauguma kampinių sofų yra modulinės. Kitaip tariant, jie sudaryti iš segmentų, kuriuos prireikus galima lengvai išardyti. Pavyzdžiui, sofą su ilga šonine dalimi galima paversti linijine sofa ir kompaktiška dienine lova. Taip pat kampines sofas galima paversti lovomis, papildytomis minkštais pufais, dieniniais gultais. Salos modeliai skirti patogiai sėdėti, o ne miegoti dieną, ir gali būti pastatyti kambario centre.

Kampinės odinės sofos atrodo tikrai išvaizdžiai Jie tinka gyvenamuosiuose kambariuose, namų biuruose ir verslo salonuose. Kampinių odinių sofų apmušalai gali būti įvairių spalvų: klasikiniai juodos, rudos ir baltos spalvos modeliai arba polichrominės kampinės odinės sofos, įskaitant avangardinius raudonos, akvamarino ir vermilijono spalvų modelius. Kampinės sofos gali būti derinamos su staliukais, šviestuvais, mini barais ir turi supergalių – su atsilenkiančiu atlošu, ortopedine sėdyne, reguliuojamais galvos atlošais ir porankiais, nuolat reguliuojamu svoriu.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Eglė Žilinskaitė

    Ar galite pasakyti man, kur galėčiau rasti 25 odinių kampinių sofų? Norėčiau gauti pasiūlymus ir žinoti, kur jas galima nusipirkti Lietuvoje. Ačiū!

    Atsakyti
Pridėti komentarus