...

26 lentynų vienetai

Tradicinės spintos ir spintelės yra gremėzdiškos, senamadiškos ir ne visada praktiškos. Siūlome jas pakeisti lengvomis, stilingomis ir funkcionaliomis lentynomis.

Lentynos konstrukcija

Pagrindinė modulinių sieninių sandėliavimo sistemų idėja konstrukcijos lengvumas ir ergonomika. Geriausia, ką galite padaryti, kai turite mažai vietos: lentynos užima mažiausiai vietos, bet kartu yra didelės ir labai funkcionalios. Įvairios kompozicijos lentynose galite išdėlioti viską, kas jums patinka Knygos, CD, DVD, vinilinės plokštelės, suvenyrai, šeimos nuotraukos.

Šiuolaikinėse modulinėse sandėliavimo sistemose įrengti atviri ir uždari skyriai, atlenkiamos dėžės ir stalčiai, kuriuose galima laikyti dokumentus ir asmens dokumentus. Pirkdami modulinę sieninę spintą iš anksto apgalvokite, ką laikysite jos lentynose. Dekoratyviniai blokai yra lengvi, skirti knygoms ar vazoms su gėlėmis. Kituose modeliuose įrengti televizoriai ir vaizdo blokai, juose galima laikyti iki penkiasdešimties kilogramų svorį.

Lentynų blokai iš lentynų Naujausias modernaus interjero dizaino sprendimas. Jie gaminami iš medžio, metalo, stiklo, metakrilato, plastiko ir gali būti įvairios apdailos medžio spalvos arba ryškių spalvų, įvairių formų ir konfigūracijų. Lentynos gali būti lenkiamos tokiu kampu, kad atrodytų nuostabiai, ir jas galima pertvarkyti į fantastiškus naujus derinius….

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 2
  1. Tauras

    Kokia yra šių lentynų vieneto prasmė ir paskirtis?

    Atsakyti
  2. Tautvydas Kazlauskas

    Ar galite paaiškinti, ką tiksliai reiškia „26 lentynų vienetai”? Norėčiau gauti daugiau informacijos apie tai, kad geriau suprastų, apie ką yra šis tekstas. Ačiū!

    Atsakyti
Pridėti komentarus