...

26 spintos

Spintos turi būti talpios ir funkcionalios. Be to, ergonomiška ir estetiška. Mūsų fotosesijos spintos turi visas šias savybes.

Suknelėms, kostiumams ar apatiniam trikotažui

Spinta skirta drabužiams laikyti. Todėl, rinkdamiesi šį baldų modulį, pirmiausia atsižvelkite į savo spintos dydį. Atlikite inventorizaciją: kiek turite savaitgalio suknelių ir kostiumų, kiek batų, trikotažo, apatinio trikotažo ir kitų daiktų? Toks tyrimas padėtų nustatyti spintos dydį. Ir pasirinkite spintos užpildus: lentynas, stalčius, ištraukiamus stalčius, ištraukiamas dėžes….

Tipiškiems rusiškiems butams svarbus drabužių spintos dydis. Nedideliame kambaryje gali tikti aukšta, siaura sieninė spinta. Vaikų spintai pakaks kompaktiškos dviejų durų spintos. Yra didesnių saugojimo sistemų, kuriose galima laikyti tikrai daug daiktų. Tačiau jums reikia vietos ir vietos jiems sudėti. Spintos gali būti įmontuotos, modulinės arba įmontuojamos. Kai kuriose iš jų įrengtos ( varstomos durys ( klasikiniai modeliai ) kai kuriose naudojamos stumdomos, sulankstomos ir net sukamosios durys.

Spintų stilius ir estetika priklauso nuo priekinių dalių dizaino. Dažnai klientai taip pat gali patys pasirinkti drabužių spintos detales didžiulis graviruotas veidrodis, rankų darbo raižinys, satininis arba tonuotas stiklas, matinis arba blizgus lakas, įmontuota arba ketaus furnitūra. Kai kurie gamintojai siūlo išplėstinio funkcionalumo spintos modelį: su lentynomis knygoms, apšvietimu ir niša televizoriui.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Kęstutis Petrauskas

    Ar 26 drabužių spintų yra pakankamai, kad sugebėčiau išsaugoti visus savo drabužius ir jų priedus?

    Atsakyti
Pridėti komentarus