...

26 stikliniai stalai su stikliniu stalviršiu

Stalas su stikliniu stalviršiu jau daugelį metų išlieka aktualia interjero tendencija. Apžiūrėkite platų modelių asortimentą toliau pateiktoje nuotraukų galerijoje ir nustebsite, kodėl stikliniai stalviršiai tokie populiarūs.

Grožis ir praktiškumas

Stalas su stikliniu stalviršiu yra ne tik būtini baldai, bet ir vienas iš pagrindinių interjero dizaino elementų. Stikliniai stalviršiai paprastą stalą paverčia trapia skulptūra, kurią galima pritaikyti tiek klasikiniame, tiek minimalistiniame interjere. Svarbiausia stalą papuošti tinkamo stiliaus stikliniu stalviršiu. Stikliniai stalviršiai šie gaminiai nėra trapūs, nepaisant to, kokį įspūdį jie sudaro. Jie pagaminti iš grūdinto daugiasluoksnio stiklo. Nereikia nerimauti dėl įtrūkusių ar suskilinėjusių stiklinių stalviršių dėl intensyvaus naudojimo.

Kadangi stalai su stikliniais stalviršiais yra labai praktiški ir dekoratyvūs, jų paskirtis labai plati – gyvenamajame kambaryje, valgomajame, virtuvėje, biuro patalpose.

Stiklinio stalviršio skaidrumas gerokai padidina dizaino galimybes Pagrindiniai dekoratyviniai elementai – iš įvairių medžiagų pagaminti stalų pagrindai, kojos ir pėdos. Stikliniai stalviršiai gali būti įvairių atspalvių, pagaminti iš dūminio stiklo, padengti blizgiu ar matiniu spalvotu laku arba iš dalies padengti aukso ar sidabro folija.

Šiandien rinkoje siūloma didelė stalviršių ir stalų su stikliniais stalviršiais įvairovė skaidrus ir spalvotas – įvairių stilių ir paskirčių, įskaitant transformuojamus valgomojo stalus su įvairių tipų transformavimo mechanizmais.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Rasa Kavaliauskaitė

    Ar tai reiškia, kad stalai ir stalviršis yra pagaminti iš stiklo arba jiems yra pritaikytas stiklinis sluoksnis?

    Atsakyti
Pridėti komentarus