...

26 sukamosios kėdės

Patogiai sėdėdami sukamojoje kėdėje galite sumažinti įtampą. Naujos medžiagos ir technologijos leidžia kurti vis patogesnius ir efektyvesnius modelius.

Iš pradžių biuro darbuotojai daugiausia naudojosi sukamaisiais foteliais. Tačiau laikui bėgant jų privalumai, palyginti su standartiniais foteliais, tapo tokie akivaizdūs, kad gamintojai pradėjo kurti panašius modelius namams.

Viršutinė pasukamo fotelio dalis yra beveik tokia pati kaip įprasto fotelio. Galima rinktis su porankiais arba be jų, su tiesiu, suapvalintu arba išlenktu atlošu, kartais su papildomu dekoratyviniu elementu (pagalvėlėmis, minkšta pagalvėle, pritvirtinti prie atlošo "ausimis", Įmantrūs dygsniai ir t.. ). Prie kai kurių kėdžių pridedami kiti baldai, pavyzdžiui, pufas, pakojis arba stalas. Apmušalams buvo naudojama kieta oda arba atsparus audinys su įspaudais arba be jų.

Skirtingai nei įprastuose modeliuose, pasukamame fotelyje įrengtas pasukimo mechanizmas ( paprastai 360 laipsnių ) tai leidžia sėdinčiajam matyti visą erdvę ir lengvai pasiekti daugiau daiktų. Jame yra ir kitų patobulinimų. Pavyzdžiui, reguliuojamo aukščio kojelė suteikia patogumo visiems šeimos nariams nuo didžiausio iki mažiausio. Dėl ant kojų esančių ratukų fotelis yra labai mobilus, todėl jį galima lengvai perkelti po kambarį. Pasukamas fotelis suprojektuotas taip, kad galėtumėte keisti atlošo pasvirimą. Visa tai daro šias kėdes labai funkcionalias ir patogias. Sėdėti ant sukamosios kėdės vienodai malonu tiek dirbant, tiek leidžiant laisvalaikį.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Evaldas Balčiūnas

    Ar gali būti, kad kalbate apie 26-ių sukamųjų kėdžių rūšį? Gal galėtumėte papasakoti, kas tai yra ir kaip veikia? Ar tai yra susiję su baldais ar rekreacija? Su daugiau informacijos būtų lengviau atsakyti į Jūsų klausimą.

    Atsakyti
Pridėti komentarus