...

8 buitinės svetainės sienos

Sunku įsivaizduoti svetainės interjerą be sienos – erdvios ir funkcionalios saugojimo sistemos. Kokius sienų modelius siūlo Rusijos gamintojai?

Modulinės struktūros

Šiuolaikinės svetainės sienos Šios elegantiškos ir funkcionalios konstrukcijos taupo vietą kambaryje ir yra pakankamai erdvios, kad į jas būtų galima sudėti daug daiktų.

Pagrindinis svetainės sienų privalumas yra tas, kad jos yra modulinės sistemos. Kitaip tariant, sudarytas iš elementų, kurie prireikus gali pakeisti arba papildyti vienas kitą. Stelažai ir spintos, vitrinos ir televizorių stendai, pakabinamos ir grindinės spintos, atviros ir uždaros sekcijos, stalčiai ir lentynos, varstomos ir stumdomos durys, tušti ir įstiklinti fasadai, profiliuoti arba minimalistiniai priedai – visa tai siūlo Rusijos gamintojai Klientas gali savarankiškai nuspręsti, iš kokių modulių surinkti sieną ir kaip ją dekoruoti. Svetainės sienos mūsų pasirinkimo nuotraukose – yra vidaus bendrovių produktai.

Gamindami sieną pagal užsakymą, gamintojai atsižvelgia į patalpos, kurioje bus modulinė sistema, dydį ir gali surinkti bet kokios konfigūracijos dizainą linijinis arba kampinis. Sienos gaminamos iš medžio drožlių plokštės ir MDF, apdailinamos laku arba medžiu, dažomos įvairiomis spalvomis, tonuojamos tamsiais ir šviesiais atspalviais, kliento pageidavimu gali būti dekoruotos oda arba audiniu, papildytos apšvietimu.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Milda Gudaitė

    Kokie yra šių svetainių privalumai ir trūkumai? Ar jos gali praplėsti mano interjero dizaino galimybes? Kokiu būdu galiu efektyviai naudoti buitines sienas svetainėje? Ar tai galėtų būti įdomus papildymas mano namams?

    Atsakyti
Pridėti komentarus