...

12 sukamųjų sofų kėdžių

Dizaineriai sako: sofa be supynės puikiai tinka mėgstantiems linksmą, neįpareigojantį stilių ir patogumą. Čia rasite neįprastų baldų, vertų jūsų vietos, pasirinkimą!

Dizaineriai mano, kad berėmės sofos – nuostabus žaismingas ir protingas baldas, kurį visiškai patvirtina mūsų kolekcijos nuotraukos. Įspūdingi jų bruožai.. Jaukus, jaukus aptakumas ir apvalios formos, kaip "Tūkstančio ir vienos nakties" gražuolės — galėsite paversti savo kambarį nuostabiu karavanserajumi, puikiai tinkančiu poilsiui.

Sofos su paslėptu rėmu yra praktiškos ir funkcionalios: dėl viduje paslėpto rėmo šiuose modeliuose galima suderinti XX a. baldų patikimumą ir stabilumą su atsipalaidavusiomis berėmių baldų formomis. Šie baldai, tarnaujantys šeimininkams gyvenamajame kambaryje, dėl savo modulinės struktūros prireikus tampa visaverte lova.

Aukštųjų technologijų stiliaus mėgėjų dėmesys! Modernios šiuolaikinės sofos su U formos putplasčiu, pūkine medžiaga ir net oru buvo sukurtos taip, kad prisitaikytų prie sėdėjimo padėties, o kai kurios iš jų dėl LED apšvietimo šviečia tamsoje!

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Giedrius Norkūnas

    Ar yra galimybė pasitikrinti, ar šioje kolekcijoje yra atitinkamai 12 sukamųjų sofų kėdžių?

    Atsakyti
Pridėti komentarus