...

13 ortopedinių kompiuterinių kėdžių

Ilgalaikis sėdėjimas prie kompiuterio gali sukelti sveikatos problemų. Ortopedinės kompiuterio kėdės padeda išvengti nugaros skausmų protinį darbą dirbantiems žmonėms.

Suvokiama būtinybė

Biuro darbuotojui nereikia įtempti raumenų, bet jo smegenys. Tačiau protinis atsipalaidavimas ir fizinio aktyvumo stoka taip pat sukelia fizinį nuovargį. Be to, ilgas sėdėjimas prie kompiuterio gali sukelti įvairių sveikatos problemų, įskaitant nugaros skausmus arba, dar blogiau, stuburo iškrypimus.

Ortopedinė kompiuterio kėdė yra specialiai sukurta taip, kad išvengtumėte visų šių rūpesčių. Nuo įprastos kompiuterio kėdės ji skiriasi patobulintu funkcionalumu ir atlošo dizainu. Tradicinės kompiuterio kėdės atlošas tiesiog pasvyra atgal, kai ant jo atsiremiate, o ortopedinė kėdė prisitaiko prie bet kokios sėdėjimo padėties, net ir tada, kai atsiremiate į priekį.

Ortopedinę kompiuterio kėdę galima pritaikyti prie individualaus šeimininko svorio, nustatyti norimą sėdynės gylį, aukštį, juosmens atramą. Į kėdę integruotas sinchromechanizmas kontroliuotų sėdinčiojo judesių seką, o kėdė reaguotų ir prisitaikytų prie priimtos laikysenos. Kompiuterio kėdė nebūtinai turi būti panaši į "technologinį monstrą". Dauguma ortopedinių modelių, žinoma, yra pagaminti iš naujoviškų medžiagų, tačiau galite rasti ir oriai atrodančių odinių fotelių.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Linas Zinkevičius

    Kur galima įsigyti šias ortopedines kompiuterines kėdes? Ar jos yra patogios ir kokybiškos? Ar yra skirtingų dizaino variantų pasirinkti? Ar jos yra reguliuojamos pagal individualias poreikius? Kokia yra jų kaina? Ačiū už informaciją!

    Atsakyti
Pridėti komentarus