...

13 kampinių sofų-lovų

Svajojate apie erdvų svetainės kampą?? Įsigykite kampinę sofą. Paverskite ją plačia lova – tai malonus ir funkcionalus stilingos išvaizdos papildymas.

Naminė geometrija

Kampinė sofa – Tradiciškai ji yra talpesnė ir sudėtingesnė nei linijinė sofa. Tačiau vis tiek galite įsigyti mažam kambariui tinkamo dydžio ir funkcijų. erdvių gyvenamųjų kambarių modeliai – tai nestandartinės konstrukcijos, sudarytos iš modulių, kuriuos galima įvairiai sujungti ir sukurti naujas konfigūracijas. Svarbu, kad "namų konstruktorius" patogus naudoti ir ne tik puošia akis savo žavinga išvaizda.

Kampinė sofa suteikia galimybę naudotis kambario kampais, kurie neprieinami kitiems baldams. Dėl transformavimo mechanizmo ją galima paversti kampine sofa-lova.

Kampinė sofa su miegamąja dalimi vienu metu išsprendžia du namų ruošos uždavinius Įrengti patogią sėdimąją vietą ir pagrindinę arba "svečių" sėdimąją vietą miegamoji zona. Dažniausiai kampinėje sofoje-lovoje įrengiamas transformavimo mechanizmas "delfinas" – Lovą sudaro atlošas, sėdynė ir ištraukiama dalis. Kitas galimas kampinės sofos-lovos privalumas Po sėdyne esanti galvūgalio lenta: nereikia kas rytą rūpintis, kur padėti pagalves ir antklodes.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Karolis Juozapavičius

    Kodėl jūs paminėjote, kad yra 13 kampinių sofų-lovų? Ar tai yra šešiolika vienetų didesnis nei manoma, ir jei taip, kodėl? Norėčiau sužinoti daugiau informacijos apie šias sofų-lovas. Ar jos skiriasi savo dizainu ar funkcionalumu? Ar jos yra tinkamos įvairioms erdvėms? Ačiū!

    Atsakyti
Pridėti komentarus