...

13 klasikinių kavos staliukų

Daugelis gamintojų siūlo papildyti minkštus baldus elegantišku klasikinio stiliaus kavos staliuku. Tačiau galite įsigyti ir atskirą stalą – štai keletas pavyzdžių.

kavos staliukus gamina beveik visi baldų gamintojai. Tačiau kuris modelis tinka jūsų kambariui?? Štai 11 klasikinio kavos staliuko pasiūlymų mūsų redakcinėje fotosesijoje.

Klasikinis dizainas

Įspėjimas – pagal formą. Klasikinis kavos staliukas Nebūtinai modelis, kuris šokiruoja savo dekoru. Prabanga dažnai pasireiškia linijų grynumu, natūralių medžiagų deriniu, matiniu stalviršio blizgesiu. Šį modelį pasirinkome jums Klasikinio stiliaus itališki kavos staliukai.

Rusijoje galite įsigyti beveik visų Europos prekės ženklų klasikinių žurnalinių staliukų. Jei mėgstamo modelio nėra sandėlyje, galite jį užsisakyti iš katalogo.

Pompastiška klasika

Kompozicijos centras. Žurnalinis staliukas gali būti jūsų svetainės akcentas, traukos centras Paprasčiausiai pasirinkite patrauklų, akį traukiantį modelį. Yra daugybė dekoro variantų: akmenukai, auksavimas, inkrustacijos ir t. t. Patikrinkite!

Prabangūs žurnaliniai staliukai dažnai gaminami vadinamuoju rūmų arba baroko stiliumi. Tokie modeliai populiarūs mūsų šalyje.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Raimondas Butkus

    Ar yra galimybė užsisakyti specialiai pagamintus kavos staliukus, atitinkančius tam tikrus asmeninius reikalavimus? Galbūt sukonfigūruoti pagal matmenis arba dizainą?

    Atsakyti
Pridėti komentarus