...

13 vonios kambario stalviršių modelių

Darbo stalviršis yra būtinas erdvaus vonios kambario baldas. Parengėme nuotraukų seriją, kurioje pristatome įvairių formų ir stilių stalviršius.

Gana erdviuose vonios kambariuose nėra prasmės tenkintis "spintelėmis" ir nedidelė lentyna su veidrodžiu. Vonios kambarys daug stilingesnis, kai jame įrengtas funkcionalus tualetinis staliukas. Joje galima nuolat laikyti tualeto reikmenis ir kosmetiką, taip pat daiktus, kurie turi būti po ranka bet kuriuo metu.

Vonios kambario stalviršiai Tai nepriklausomi, dažnai atlenkiami moduliai, kurie gali būti įvairaus ilgio, paprastos ar sudėtingos konfigūracijos ir bet kokio dekoro. Stalviršius reikėtų rinktis atsižvelgiant į praustuvo modelį. Pavyzdžiui, stalviršio kriauklę galima pritvirtinti prie bet kokio stalviršio pagaminti iš akmens, medžio arba dirbtinio akmens. Vonios stalviršiai iš lengvai pjaunamos medžiagos ( laminuotos medžio drožlių plokštės, MDF, kompozito ) geriau tinka po kriaukle esančioms kriauklėms. Stalviršį galima derinti su sieniniu praustuvu.

Vonios stalviršiai dažnai derinami su praustuvais, kad susidarytų praustuvo stalviršis. Šis modelis turi daug privalumų: atrodo labai stilingai, jį lengva prižiūrėti ( nes tai vientisas gabalas ) jį lengviau sujungti ( nes nesunku išpjauti stalviršį ). Stalviršio vaidmenį šiuo atveju atlieka pailgi praustuvo sparnai.

Kaip stalviršiai gali papildyti jūsų vonios kambario baldus, rodo mūsų redakcinė fotografija.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Comments: 1
  1. Karolis Juozapavičius

    Kokios yra populiariausios vonios kambario stalviršių modelių? Gal yra kokių nors naujovių ar šiuolaikiškų variantų? Ar galite pasidalinti kiekvienu modeliu ir jų charakteristikomis? Dėkoju!

    Atsakyti
Pridėti komentarus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: