...

14 išskirtinių naujų produktų parodoje iSaloni 2013

Milano baldų paroda "iSaloni" yra svarbiausias metų įvykis Europos ir pasaulio baldų pramonei. Čia debiutuoja visos naujausios tendencijos ir inovacijos ir formuojasi pagrindinės šiuolaikinės baldų rinkos tendencijos. Įsitikinkite, kad nieko nepraleidote.

Spalio 16-19 d. Vilniuje vyko pagrindinė Europos baldų paroda "Milan Furniture Roadshow" "iSaloni WorldWide Moscow 2013. Šių metų parodoje dalyvavo 557 įmonės iš Italijos, Belgijos, Prancūzijos, Vokietijos, Nyderlandų ir Ispanijos, taip pat 19 pirmaujančių Rusijos ir Italijos dizaino ir interjero leidinių.

Parodos erdvėje galima rasti pirmą kartą pristatytas interjero dizaino objektų kolekcijas, taip pat daug įdomių dalykų, kurie buvo parodyti Milano pavasario sesijoje. Jei šiemet negalėjote atvykti į Milaną, pateikiame naujausių pirmaujančių pasaulio gamintojų gaminių rinktinę.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Domantas Norkūnas

    Kokie buvo šie išskirtiniai nauji produktai ir kur juos galima rasti šiandien? Ar jie tapo populiarūs ir plačiai prieinami vartotojams? Ačiū už informaciją!

    Atsakyti
Pridėti komentarus