...

15 kampinių spintų ir miegamojo spintų

Juose efektyviausiai išnaudojama visa kambario erdvė. Ergonomiškas dizainas nesumažina estetinio baldų patrauklumo.

Užimtas kampelis

Kampiniai baldai idealiai tinka šiuolaikiniam gyvenimui Ne naujiena. Galima įsigyti kampinių lentynų, stalų, sofų ir spintelių, kurios yra labai populiarios. Kampinės miegamojo spintos yra tokios pat populiarios. Ir ne be priežasties. Juose sumaniai išnaudojama kambario erdvė.

Atidžiau pažvelkite į kampines spintas ir kampines miegamojo spintas mūsų redakcijos nuotraukoje. Kampinės drabužinės gali būti individualiai sukonfigūruotos pagal kliento kambario dydį Kadangi kampinė spintelė milimetro tikslumu turi tilpti į jai skirtą erdvę.

Ergonomiškas kampinių spintų dizainas nesumažina estetinio baldų patrauklumo. Modulių frontai paprastai būna tušti, tačiau kartais juose būna atvirų sekcijų ir įstiklintų vitrinų. Šiuolaikinė versija gali būti dekoruota plazminio televizoriaus skydeliu, metalo intarpais, "Swarovski" kristalais, o klasikinė – plazminio televizoriaus skydeliu Iškirptas profilis, spalvoto pleksiglaso intarsija, draperija.

Kampinių miegamojo spintų varstomosios ir stumdomosios durys yra su tyliai užsidarančiomis, tyliai užsidarančiomis sistemomis ir "nematomais" vyriais. Natūralaus medžio modeliai apdailinami spalvotais ar skaidriais lakais, glaistomi guma ar bičių vašku arba dažomi rankomis florentietišku ar venecijietišku tinku.

Ypač verta atkreipti dėmesį į spintos vidų: joje yra ne tik daug sekcijų, stalčių ir drabužių lentynų, bet ir daiktadėžių, vidinis apšvietimas ir kilnojamos lentynos su nuotolinio valdymo pulteliu.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Donatas Žemaitis

    Kada bus galima įsigyti šias 15 kampines spintas ir miegamojo spintas?

    Atsakyti
Pridėti komentarus