...

15 madingų sofų 2012 m

Vienspalvės spalvos neatitraukia dėmesio nuo naujoviškos formos. Dizainas ir medžiagos dera tarpusavyje, kad užtikrintų geriausią ergonomiką.

Mūsų mini sofų galerijoje pristatomi madingi 2012 m. baldų meno kūriniai turi metalinį karkasą, yra pagaminti iš medžio masyvo arba plastiko. Populiariausi apmušalų variantai yra vienspalviai Ramių arba ryškių atspalvių. Už minkštųjų linijų gali būti atlošo ir porankių reguliavimo mechanizmas. Madingo dizaino minkštos sofos konkuruoja su minkštais modeliais. Juos galima saugiai naudoti ir lauke Terasoje arba prie baseino. Šios sofos yra ne tik įspūdingos, bet ir patogios naudoti. Patikrinkite mūsų madingų sofų pasirinkimą savo miesto namams ar užmiesčio klubui.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Indrė Sadauskaitė

    Ar galite rekomenduoti kokią nors iš šių 15 madingų sofų iš 2012 metų? Kaip jos pasirodė atokiai ir ar jos kokybė gera? Ar galite rekomenduoti kokios jų yra geriausios medžiagos arba dizainai? Ačiū!

    Atsakyti
Pridėti komentarus