...

19 miegamojo sofų

Plonas, grakštus modelis suteiks žavesio ir jaukumo jūsų miegamajam. Minkšti suolai, foteliai, minkšti suolai puikiai atrodo prie sienos ar lango, sukomponuoti su tualetiniu staliuku ar lovos papėdėje.

Sėdmaišis arba suoliukas?

Miegamojo interjero sofa tikrai bus tinkama, tačiau svarbiausia pasirinkti tinkamą modelį. Peržiūrėkite mūsų modulinių kampinių sofų ir didelių sofų-lovų asortimentą yra labiau gyvenamojo kambario alternatyva. Miegamajame turėtų būti lengva, elegantiška sofa, užimanti mažai vietos ir puikiai deranti prie lovos ir kitų baldų.

miegamojo sofos svetainės, foteliai ir minkšti suolai, kurie fantastiškai atrodo prie sienos ar lango, sukomponuoti su tualetiniu staliuku ar lovos apačioje. Miegamojo sofa, kaip ir bet kuris kitas baldas, turi atitikti interjero stilių.

Įspūdingas šiuolaikinio miegamojo akcentas bus stilinga sofa ant medžio masyvo, tamburato ar MDF rėmo su odiniais apmušalais. Kai kurie renkasi funkcinį suolą, pagamintą tik iš medžio, kurio sėdynė paminkštinta dekoratyvinėmis pagalvėlėmis. Kažkas pasirinks sofą su aukšta nugara, dekoruota kapitoninėmis siūlėmis ir raižyta karūna, kad sukurtų dizaino akcentą arba ilgas Art Deco stiliaus suolas Jis tinka ne tik miegamajame, bet kartais gali būti derinamas ir prie valgomojo stalo.

Klasikinio stiliaus sofos atrodo labai gražiai. Pageidautina, kad kavos staliukai būtų įrėminti iš brangios medienos ( buko, raudonmedžio, graikinio riešuto ) su raižytu atlošu ir apatiniu sėdynės kraštu. Jie turi susuktus porankius ir ekstravagantiškas kabrioleto kojas. Nuspręskite patys, ką pasirinkti, modelį su standžia sėdyne, po kuria paslėpta saugojimo dėžutė, arba sofą, padengtą audiniu, papuoštą virvele, baldų vinimis "Vienos šiaudai", Arba net kartu su stalu.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Marius Gricius

    Ar galite rekomenduoti tinkamą vietą pirkti 19 miegamojo sofų? Norėčiau žinoti, kur galima rasti platų pasirinkimą ir kokybiškas sofų, kurios tiktų mano miegamojo interjerui. Turiu tam tikrą stilių ir kokybės reikalavimus, todėl norėčiau gauti patarimą iš patyrusių žmonių. Ačiū!

    Atsakyti
Pridėti komentarus