...

20 medinių baro kėdžių

Jų būna įvairių dizainų, įskaitant medinius… Kokius medinių baro kėdžių modelius siūlo šiuolaikiniai baldų gamintojai??

Daugumos žmonių mintyse – baro kėdė tai tam tikra metalinė konstrukcija be atlošo ar porankių, ant kurios neįmanoma ilgai sėdėti. Šią asociaciją lengva paaiškinti: tai baro kėdės, kurias galima rasti daugelyje miesto vietų. Ir ne be priežasties. Baro kėdė, kitaip nei fotelis ar valgomojo kėdė, nėra skirta patogumui ir atlošimui užtikrinti. Jis tarnauja, taip sakant, kaip laikini namai už kurį sumokėta toliau. Tačiau baro kėdžių asortimentas neapsiriboja tik pirmiau nurodytais dizainais.

Baro kėdės būna įvairių formų ir medžiagų. Įskaitant – pagamintas iš medžio. Medinės baro kėdės gali atrodyti kaip pilnos medinės kėdės ant "žirafos kojos. Juose gali būti atlošas, porankiai, apmušalai… Apskritai, ne prastesnis už buitinį fotelį.

Kitas medinių strypų konstrukcijos variantas «ištemptas" versija
garsaus modelio, pavyzdžiui, Vienos kėdės… Toks baro kūrinys Dizaino stebuklas vienakojams mėgėjams. Skandinaviškų baldų gerbėjai gali tikėtis medinių baro kėdžių à la "forest stern", ir ilgakojės taburetės. Tokie lakoniški modeliai patiks ir ekologiško dizaino gerbėjams.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 2
  1. Eglė Zinkevičiūtė

    Ar galite pasidalinti, kur galima įsigyti šias medines baro kėdes? Ar jos yra dar parduodamos, ir jei taip, tai kokioje parduotuvėje jas galėčiau rasti? Ačiū!

    Atsakyti
    1. Donatas

      Medines baro kėdes galite rasti daugelyje baldų salonuose ar internetiniuose parduotuvėse, kurios specializuojasi baldus bei interjero elementus. Taip pat galite jas rasti ir prekybos centruose, kur yra specializuotos baldų parduotuvės. Rekomenduojame apsilankyti vietinėse baldų salonuose ir pasikonsultuoti su pardavėjais, kad būtumėte tikri, jog įsigysite kokybiškas baro kėdes. Sėkmingo paieškų! Ačiū!

      Atsakyti
Pridėti komentarus