...

20 Mėgėjiškos sofos

"Love-sit" – sofa dviem. Kompaktiškas ir dažnai romantiškas dizainas. Meilės sėdynės įrengiamos įvairios paskirties gyvenamosiose patalpose, nedideliuose butuose ir net biuruose.

Meilės sėdynės buvo sukurtos įsimylėjėliams, kaip matyti iš pavadinimo, maža sofa, kurioje telpa ne daugiau kaip du žmonės. Jį galima apibūdinti kaip dvivietę sofą arba fotelį. Mini sofos yra kompaktiškos, todėl puikiai tinka mažose patalpose. Jos taip pat dažnai įtraukiamos į baldų komplektus kaip priedas prie pagrindinės sofos. Paskirtis, kuriai iš pradžių buvo sukurtas loveseatas – sujungti du įsimylėjėlius, sumažinti tarpą tarp jų, apsaugoti juos nuo "trečiojo nereikalingo" – Dažnai apibrėžia modelių dizainą. Šios nedidelės sofos dvelkia romantiškumu ir intymumu: tradicinis "lav" komplektas dažnai turi plazdančius kontūrus, gilią sėdynę ir aukštus porankius, kad sukurtų nuošalumo įspūdį, ir yra aptrauktas įdomių spalvų apmušalais.

Mylintis fotelis puikiai atrodo bute, kuriame gyvena jauna pora. Vyresnio amžiaus poros taip pat gali turėti diskretišką ir estetiškai rafinuotą sofą dviems.

Mini sofos ergonomiškumas ir praktiškumas lėmė, kad biurų interjeruose pradėtos naudoti dvivietės sėdynės. Galima naudoti: registratūrose, darbuotojų poilsio kambariuose, biuruose…. Biuro stiliaus sofos paprastai yra paprastos ir santūrios: aštrių linijų, aptrauktos oda arba tvirtais audiniais ir tik klasikinių, santūrių spalvų.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Edgaras Šimkus

    Ar galėtumėte paaiškinti, ką tiksliai suprantama po „20 Mėgėjiškos sofos”? Ar tai reiškia, kad šioje svetainėje pateikiami 20 skirtingų meėgėjiškų sofų variantai? Jei taip, gal galėtumėte pasidalinti papildoma informacija apie tai, kaip šios sofos skiriasi viena nuo kitos, pavyzdžiui, dydžiu, medžiaga ar spalva? Dėkoju!

    Atsakyti
Pridėti komentarus