...

20 sofų iš JAV

Bet kurios šalies baldai turi būdingų bruožų, kuriuos galima paaiškinti tik jų kilme. Kuo išsiskiria JAV pagaminti minkšti baldai?? Apžiūrėkite sofas ir stalviršius.

Pagaminta JAV

Vokiškos sofos yra minimalistinės ir kompaktiškos, angliškos – didelės ir įspūdingos, o itališkos sofos garsėja savo dizainu. Amerikietiškos sofos yra garbingos, elegantiškos, autentiškos ir bet kokiomis aplinkybėmis itin patogios.

Amerikietiška sofa yra ne tik graži, bet ir universali Jį galite pastatyti bet kur – svetainėje, kabinete, miegamajame, rasti miniatiūrinį dviejų ar trijų vietų modelį. Amerikietiškos kilmės sofa tiks kiekvienoje aplinkoje – modernioje ar klasikinėje.

Būdingi JAV sofų dizaino bruožai Giliai sėdinti sėdynė, ne itin aukštas atlošas. Be to, sofos papildytos juosmens pagalvėlėmis, pufais, kurie patogūs kaip kojų atrama, šiuolaikiniuose modeliuose yra reguliuojamo aukščio atlošai, porankiai ir porankiai su tyliai veikiančiu mechanizmu.

Gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos. Sofos pagalvėlės aptrauktos garsių Amerikos prekių ženklų audiniais ir oda. Klasikines sofas puošia kapitoniniai dygsniai, baldiniai vinių galvučių apvadai, perregimi porankiai ir profiliuoti bėgeliai. Šiuolaikines sofas puošia daugybė dekoratyvinių pagalvėlių arba jos apmuštos ryškiomis spalvomis, o matomos karkaso dalys gali būti skirtingos apdailos Šviesaus ir tamsaus medžio atspalviai, aukso arba sidabro apdaila.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Aurimas Petrauskas

    Ar tai tiesa, kad 20 sofų iš JAV į Lietuvą buvo pristatyti? Ar gali būti, kad tokiomis didelėmis krovinių partijomis galima lengvai pervežti tokius baldus? Kokios yra šių sofų ypatybės ir kainos? Ar turite kita informacija apie juos? Labai įdomu sužinoti daugiau, dėkoju!

    Atsakyti
Pridėti komentarus