...

23 lovos su podiumu

Mūsų paveikslėlių pasirinkimas rodo podiumo lovų įvairovę. Dėl savo silueto ir nedidelio aukščio virš grindų pakyla net ir nedideliame miegamajame yra labai patogi.

Minimalistinis stilius

Moderniame, minimalistiniame, stilingame interjere dažniausiai naudojama podiumo lova Mūsų atrinktos nuotraukos padės žmonėms, kuriems patinka minimalizmas, pasirinkti įdomų podiumo lovos modelį.

Podiumo lovos nuo tradicinių lovų skiriasi tam tikromis konstrukcinėmis savybėmis. Įprastos lovos atveju rėmas yra korpusas arba niša, į kurią įdedamas čiužinys. "Catwalk" lovos iš esmės yra rėmas, pakeltas žemai nuo grindų. Čiužinys guli ant lygaus lovos paviršiaus. Kartais pakyloje yra negili įduba, kad čiužinys neišslystų. "Catwalk" lovų asortimentas yra gana didelis. Rėmai su nuimamais apmušalais, su integruotais daiktadėžėmis, apmušalais iš tekstilės arba odos, faneruoti, su originaliomis galvūgalio galvutėmis Galite rinktis iš įvairių stilių ir dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį.

Čia pateiktas pasirinkimas rodo, kokia universali ir minimalistinė gali būti podiumo lova nuotraukose pavaizduoti keli modeliai, kurie priklauso tam pačiam stiliui, tačiau visiškai skiriasi vienas nuo kito.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 2
  1. Augustinas

    Kokio tipo podiumo reiškia „23 lovos su podiumu”? Ar tai reiškia, kad yra 23 lovos su atskiru pakylėtu miegamuoju aukštu?

    Atsakyti
  2. Rūpinta Norkūnaitė

    Ar paaiškinsite, kokie yra „23 lovos su podiumu”? Ar tai yra lova tipo, kuri turi specialų rėmą ar kabantį dėklą? Kaip tai skiriasi nuo įprastų lovų? Ar reikalingas podiumas prie lovos? Ar tai tik dekoratyvinis elementas? Prašome apibūdinti, kad būtų aišku, kokia tai yra lovos koncepcija. Ačiū!

    Atsakyti
Pridėti komentarus