...

24 knygų spintos

Lengva knygų spinta yra puiki alternatyva masyviai knygų spintai. Naudokite jį kaip sandėliuką, erdvės daliklį, naktinį staliuką ar net… pufą.

Pridėta vietos

Vienas iš pagrindinių šiuolaikinių baldų bruožų yra funkcionalumas. Knygų lentynos ir lentynos – nėra išimtis, baldų dizaineriai ir projektuotojai į savo kūrybą žiūri pragmatiškai. Todėl knygų spintos tinka ne tik saugojimui.

Galite susikurti bet kokio tipo lentynas, kurios tinka beveik bet kokiam jūsų interjero vaidmeniui Jie gali padėti suskirstyti kambarį į funkcines zonas ir suteikti patogų mini barą, kuris visada bus lengvai pasiekiamas. Žemos knygų lentynos ant ratukų puikiai tinka kaip kavos staliukai ar naktiniai staliukai. Galite net rasti lentynų bloką su paminkštintu viršumi Iš jo galima pagaminti puikią pufą.

Įdomios ir patogios modulinės lentynos, sudarytos iš sulankstomų sekcijų Galite juos pastatyti skirtinguose aukščiuose prie sienos, ir interjeras įgaus naują, neįprastą išvaizdą. Mobilios ir besisukančios lentynos "grindys" yra geros Kurios nepriklausomai sukasi aplink savo ašį – galite rasti net lentynų bloką su minkštu dangčiu – norint pasiekti reikiamą daiktą, tereikia jį apversti aukštyn kojomis.

Akivaizdus knygų spintos privalumas yra ne tik jos funkcija. Jie paprastai traukia interjero akį. Lentyna su asimetriškai išdėstytomis lentynomis iš spalvotų akrilo kubelių, Mūsų fotosesijoje galite pamatyti karuselę, statybinę lentyną ir dar daugiau. Klasikos mėgėjai gali išbandyti mūsų vaškuotus ir gumbuotus medinius modelius, Liudviko XVI stiliaus pasukamas lentynas arba atvirą stalviršį su piliastrais .

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 2
  1. Jonas

    Ar šios 24 knygų spintos yra visiškai naujos ar tai yra naudotos spintos?

    Atsakyti
  2. Mindaugas Vaičiulis

    Ar 24 knygų spinta yra pakankamai didelė, kad tilptų visa kuprinė knygų?

    Atsakyti
Pridėti komentarus