...

25 dizainerių knygų spintos

Lengvas, rafinuotas, dizainerio sukurtas lentynų blokas – puikus būdas atnaujinti įprastą, pasenusią miegamojo ar svetainės erdvę.

Knygų baldai

Turite stilingą, minimalistinę, itin modernią namų idėją ir svarstote, kokį baldą įsigyti savo gausiai namų bibliotekai? Kol kas nesirinkite konservatyvių, gremėzdiškų knygų spintų jie nedera prie naujo namo estetikos. Drąsiai rinkitės dizainerių knygų spintas – Lengvas, elegantiškas dizainas, pasižymintis išraiškingu originalumu.

Nuotraukų galerijoje rasite dizainerio knygų lentynas. Įvairaus dydžio stelažai iš tradicinių ir naujoviškų medžiagų. Rinkdamiesi lentynų blokus pirmiausia atsižvelkite į savo bibliotekos dydį. Tvirtos, erdvios lentynos – sieninėse knygų lentynose yra daug vietos ir erdvės.

Jei lentynos yra labiau dizaino puošmena nei vieta knygoms laikyti, rinkitės netradicinę lentyną, pvz., su chaotiškai išdėstytomis lentynomis, pagamintomis iš stiklo, žalvarinių vamzdelių, su įmantriai išlenktomis atramomis arba tiesiog išskirtinės ryškios spalvos ar neįprasto dekoro. Ši lentyna ne tik papuoš kambarį, bet ir nenuvils funkciškai Knygos ir suvenyrai yra saugūs ir sveiki. Ir, žinoma, pasirinkite gerą vietą savo bibliotekos lentynai. Jei nenorite, kad ji būtų prigludusi prie sienos, įsigykite salos modelį ir naudokite jį kaip kambario pertvarą.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Austėja Petrauskaitė

    Ar gali bent keletą iš šių dizainerių knygų spintų rekomenduoti?

    Atsakyti
Pridėti komentarus