...

25 lentynos jūsų namų bibliotekai

Mylėti knygą? Rinkitės patogius ir gražius baldus savo namų bibliotekai.

Bibliotekos struktūros

Knygas reikia tinkamai laikyti, todėl reikia įsigyti specialių baldų joms laikyti bibliotekos lentynos. Erdvios, protingai suprojektuotos sandėliavimo sistemos su daugybe įvairaus gylio lentynų. Jais galima pridėti įdomių atmosferinių akcentų savo namuose. Knygos lentynose yra tikras dekoratyvinis elementas.

Užsisakydami stovą, vadovaukitės savo namų bibliotekos apimtimi – gamintojas aprūpins saugojimo sistemą reikiamu modulių skaičiumi. Taip pat atsižvelkite į patalpos, kurioje bus įrengta saugojimo sistema, architektūrines ypatybes. Galite rinktis kampinį arba specialiai kambariui su išlenktomis lubomis skirtą unitazą. Šiandien gamintojai taip pat siūlo modulines programas, kurias galima pritaikyti prie bet kurios patalpos ir paversti ją bibliotekos kambariu.

Namų biblioteka tai ne tik knygų spinta. Tai poilsio kambarys, kuriame galima žiūrėti televizorių, stebėti židinį ir klausytis ramios muzikos. Taigi, kavos staliukas gali būti su židinio stalčiu, skaitmeninės medijos skyriais ir kabeliniais kanalais.

Šiuolaikinės lentynos gaminamos iš medžio masyvo su faneros arba lako apdaila, daugiasluoksnės, aukštos kokybės MDF, gali turėti metalinį rėmą, grūdinto stiklo frontus ir lentynas. Atviros lentynos kaitaliojasi su uždaromis, rakinamomis sekcijomis, vitrinomis, kuriose galima eksponuoti suvenyrus, gražius indus. Lentynos papuoštos kolonėlėmis ir aukso apvadais, stumdomos ir varstomos durys su apšvietimu.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Nerijus Žukauskas

    Ar 25 lentynos pakaktų mano namų bibliotekai, jei mėgstu skaityti ir turiu daug knygų?

    Atsakyti
Pridėti komentarus