...

25 virtuvės dekoro fragmentai

Virtuvės komplektas – tai elementų: konstrukcijų, mechanizmų, priedų, dekoro. Pastarasis yra svarbus virtuvės baldų dizaino komponentas. Mūsų pasirinkti virtuvės dekoro pavyzdžiai.

Stiprioji pusė slypi detalėse

Virtuvės baldai, kaip ir didelis konstruktorius, yra sudaryti iš dalių, kurias galima sujungti. Svarbiausias šio "statybų rinkinio" akcentas nustatytas rėmuose.. Rinkinio pagrindas, be kurio visi kiti elementai yra beprasmiai. Nuo karkaso priklauso, koks patogus ir erdvus gali būti virtuvės komplektas. Patogi įranga, mechanizmai ir apšvietimas lemia jo funkcionalumą.

Tačiau virtuvės dekoro Tai pirmas dalykas, į kurį atkreipiame dėmesį. Virtuvės vaizdą lemia priekinės dalies apdaila skydai ir priekinės dalys. Profiliavimas, patina, vitražai, įvairiaspalvis plastikas ir kiti dekoratyviniai apdarai tampa šios virtuvės puošmena.

Kita svarbi virtuvės dekoro dalis yra furnitūra. Rankenėlės, kabliukai ir bėgeliai dažnai suteikia žavesio virtuvės baldams.

Mūsų redakcinio pasirinkimo nuotraukų galerijoje galite pamatyti įvairių virtuvės spintelių pavyzdžių.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Algirdas Kavaliauskas

    Gal galėtumėte pateikti keliuos pavyzdžius, kaip galima papuošti virtuvę? Norėčiau gauti idėjų ir pasitikrinti, ar mano idėjos yra tinkamos. Ačiū!

    Atsakyti
Pridėti komentarus