...

15 modernių miegamojo stilių

Kokių stilių variantų siūlo šiuolaikiniai baldų gamintojai?? Kaip tokie rinkiniai gali atrodyti šiuolaikiniuose interjeruose?

Šiais laikais išsirinkti tinkamus miegamojo baldus yra paprasta Gamintojai siūlo gatavus sprendimus. Galite ateiti į saloną ir, patekę į jau paruoštą patalpą, "pasimatuoti" aplinka – pažiūrėkite, kaip jis jums tinka.

Galite rinktis klasikinį ir modernų komplektą yra skonio reikalas. Šiandieninių rinkinių skiriamasis bruožas aptakus dizainas. Miegamojo baldai paprastai būna pernelyg dekoratyvūs ir užima mažai vietos puikiai telpa į mažus butus.

Šiuolaikinius miegamojo komplektus paprastai sudaro tie patys elementai, kaip ir klasikinius, t. y. lova, naktiniai staliukai, spinta ir naktiniai staliukai. Žinoma, yra tam tikrų ypatumų. Pavyzdžiui, pakabinami baldai, kurie tarsi plūduriuoja ore ir dažnai būna apšviesti; galvūgalių stalviršiai, kurie virsta sandėliavimo sistemomis; lovos su podiumu visa tai vargu ar rasite klasikinėje gamoje.

Šiuolaikiniai miegamojo komplektai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų – Medžio drožlių plokštės, MDF, medžio masyvas, tarp jų medžio pageidautina. Mediniai miegamojo baldai yra ne tik gražūs ir ekologiški, bet ir gali ištikimai tarnauti daugelį metų.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Gabija Vaitiekūnaitė

    Kokie yra šie modernūs miegamojo stiliai? Ar juos galima lengvai pritaikyti ir priderinti prie savo jau esančios miegamojo erdvės? Kaip pasirinkti tinkamą stilių, atsižvelgiant į savo asmeninį skonį ir poreikius? Ar turite kokių nors patarimų ar idėjų, kaip sukurti modernų ir jaukų miegamąjį interjerą?

    Atsakyti
Pridėti komentarus