...

19 medžio masyvo miegamojo komplektų

Per pastarąjį pusšimtį metų pradėta naudoti daug įvairių baldų medžiagų. Tačiau senas geras medis vis dar yra neprilygstamas ir vertinamas visuose interjero stiliuose.

Mediena yra nepakartojama

Patys brangiausi ir gražiausi baldai gaminami iš natūralios medienos. Tradicinė natūralios kilmės statybinė medžiaga pasižymi unikaliomis estetinėmis ir eksploatacinėmis savybėmis, kurių neįmanoma atkartoti jokiais dirbtinai sukurtais medienos analogais.

Tvaraus medžio baldai idealiai tinka miegamajame. Nepriklausomai nuo to, kokio stiliaus pageidaujate, jums nebus sunku išsirinkti tinkamus medžio masyvo miegamojo baldus. Jis dera su modernia, klasikine, kaimiška ir etnine estetika.

Populiariausi klasikiniai medžio masyvo miegamieji gali pasigirti prabangia apdaila, rankomis drožinėtais dekoro elementais, turtinga puošyba – puošniomis intarsijomis ir inkrustacijomis. Šiuolaikiniuose miegamuosiuose mediena dažnai dažoma, faneruojama ir lakuojama, tačiau išlaiko savo natūralų žavesį. Spalvingi kaimiško stiliaus miegamieji iš medžio masyvo atskleidžia nesugadintą medžio grožį – baldai kruopščiai pagaminti taip, kad sodri medžio spalva ir tekstūros niuansai neprarastų savo individualumo.

Šiuolaikinių technologijų taikymas baldų gamyboje padeda gerokai prailginti miegamojo baldų iš medžio masyvo tarnavimo laiką: komplektai apdorojami mastikomis, bičių vašku, gumos laku ir specialiais dažikliais, kurie apsaugo baldus nuo išlinkimo ir išdžiūvimo.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 1
  1. Ieva Norkūnaitė

    Ar galite man rekomenduoti gerą 19 medžio masyvo miegamojo komplektą? Kokie yra tokio tipo komplektų privalumai ir trūkumai? Ačiū!

    Atsakyti
Pridėti komentarus