...

24 medinių miegamojo baldų komplektai

Miegamajame turėtų vyrauti sveikata, harmonija ir grožis. Šią sąlygą atitinka kokybiški, patvarūs, ekologiški baldai iš natūralaus medžio, kuris yra gražus iš esmės.

Senovės Egipte medinė lova buvo turto ir gerovės ženklas. Tai buvo tikri prabangūs miegamojo baldai garbingiems piliečiams. Praėjo tūkstantmečiai, tačiau mediniai miegamojo baldai išlieka nepakartojami, nes tikima, kad mediena turi gydomųjų, stresą mažinančių ir energijos suteikiančių savybių. Miegamojo lova gali būti pirmuoju smuiku, bet kas tai be orkestro?? Šiandien gamintojai siūlo rinkinius ir komplektus, į kuriuos įeina naktiniai staliukai ir komodos, tualetiniai staliukai, foteliai, suolai. Papildomai galima užsisakyti panašaus apmušalo minkštus baldus. Miegamojo spintos baldai gaminami iš medžio masyvo, faneruoti, dažnai puošti drožyba, auksavimu ir inkrustacijomis. Miegamojo baldai iš medžio masyvo yra ne tik ekologiški. Natūralus medžio grožis yra neabejotinas puošybos elementas, kaip ir rankomis drožinėti raižiniai arba, pavyzdžiui, gyvatės ar krokodilo oda.

Įvertinkite straipsnį
( Reitingų dar nėra )
Povilas Gocius

Sveiki, bičiuliai namų komforto ir tobulinimo gerbėjai! Aš esu Povilas Gocius, patyręs dizaineris, mėgstantis kurti erdves, kurios peržengia įprastumo ribas ir yra nepaprastos. Leiskitės į kelionę po mano ilgametę patirtį, kurioje kiekvienas projektas yra estetikos ir amžino komforto simfonijos liudijimas.

Statyti.info — statyba ir remontas, atostogų kaime sklypas, butas ir užmiesčio namai, naudingi patarimai ir nuotraukos
Comments: 2
  1. Tomas Gediminas

    Ar šiame komplekte yra įskaičiuoti komodos ir spintelės?

    Atsakyti
    1. Žydrūnas

      Taip, šiame komplekte yra įskaičiuoti ne tik komoda, bet ir spintelė. Abu baldai yra puikus papildymas bet kuriai valgomąjai ar virtuvei, suteikiantys daugiau patogumo ir organizuotumo saugojant reikalingus daiktus. Komoda suteikia papildomą erdvę, kad būtų galima saugoti įvairius daiktus, o spintelė naudojama kaip didelės stiklinių ar kitų indų saugykla. Abu baldai gali būti ne tik funkcionalūs, bet ir stilingi, puikiai atitikdami namo interjerą.

      Atsakyti
Pridėti komentarus